DETESK

DEKORAČNÍ A TECHNICKÉ SKLO

Přejít na navigaci (menu)

Úvodní stránka » Aktuality » Nové výrobní prostory DETESKU

20.01.2022
Nové výrobní prostory DETESKU

Obrázek

 

Ačkoliv se zdálo, že dispozice našeho hlavního výrobního areálu už jeho další rozšíření neumožní, nové výrobní prostory se nám vybudovat podařilo. Vestavba mezi skladovací halu a výrobně-administrativní budovu byla zahájena 26. 8. 2021 a zhotovitelem předána investorovi, tj. naší společnosti DETESK, už v prosinci téhož roku.
V dílnách DETESKU se denně zpracuje více než 500 kg skleněných trubic, tyčí a profilů. Využitím nových prostor dojde k výraznému zjednodušení manipulace se vstupní surovinou a protože odpadne nutnost používání meziskladu, také k úspoře místa.
Plocha, kterou příprava výroby zaujímá v současnosti, bude využita pro rozšíření sklářské výroby a dále k nutnému zvětšení prostoru pro vývoj nových výrobních zařízení a vybavení.

Ačkoliv se zdálo, že dispozice našeho hlavního výrobního areálu už jeho další rozšíření neumožní, nové výrobní prostory se nám vybudovat podařilo. Vestavba mezi skladovací halu a výrobně-administrativní budovu byla zahájena 26. 8. 2021 a zhotovitelem předána investorovi, tj. naší společnosti DETESK,
už v prosinci téhož roku.
V dílnách DETESKU se denně zpracuje více než 500 kg skleněných trubic, tyčí a profilů. Využitím nových prostor dojde k výraznému zjednodušení manipulace se vstupní surovinou
a protože odpadne nutnost používání meziskladu, také k úspoře místa.Plocha, kterou příprava výroby zaujímá v současnosti, bude využita pro rozšíření sklářské výroby a dále k nutnému zvětšení prostoru pro vývoj nových výrobních zařízení a vybavení.

« Zpět


Web vytvořila společnost DYNWEB  |  Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit