DETESK

DEKORAČNÍ A TECHNICKÉ SKLO

Přejít na navigaci (menu)

Úvodní stránka » Odkazy

Odkazy

V dubnu letošního roku nám oznámila prestižní společnost  matériO  SAS že naše výrobky byly vybrány k prezentaci prostřednictvím jejich sítě. Jedná se o síť informačních center v oblasti materiálů a s nimi spojených technologií . Fyzické knihovny materiálových vzorků se v současné době nacházejí v sídle společnosti v Paříži , dále v belgických Antwerpách , v Barceloně , Bratislavě a Praze. V nedaleké budoucnosti je připravováno otevření knihovny v Londýně a SäoPaulu. Kromě fyzické knihovny materiálových vzorků je k dispozici i on-line databáze s příslušnými obchodními kontakty. Takto vybrané výrobky mohou využívat loga společnosti matériO jako potvrzení jejich kvality a kreativity. how to spot a fake submariner rolex rado replica watches prices real vs fake rolex replica rolex swiss movement
Kompletní informace je možné získat na www.materio.co

V dubnu 2012 nám oznámila prestižní společnost matériO SAS že naše výrobky byly vybrány k prezentaci prostřednictvím jejich sítě. Jedná se o síť informačních center v oblasti materiálů a s nimi spojených technologií. Fyzické knihovny materiálových vzorků se v současné době nacházejí v sídle společnosti v Paříži, dále v belgických Antwerpách, v Barceloně, Bratislavě a Praze. V nedaleké budoucnosti je připravováno otevření knihovny v Londýně a SäoPaulu. Kromě fyzické knihovny materiálových vzorků je k dispozici i on-line databáze s příslušnými obchodními kontakty. Takto vybrané výrobky mohou využívat loga společnosti matériO jako potvrzení jejich kvality a kreativity.

www.materio.com


 

Dne 21.5.1997 byla mezi I. Kalouskem a představiteli firmy SCHOTT – ROHRGLAS podepsána exkluzivní smlouva, na základě které se DETESK stal výhradním distributorem trubic, kapilár a tyčí ze skloviny DURAN pro Českou Republiku.

www.schott.com


Všem zpracovatelům boritokřemičitých sklovin s koeficientem teplotní roztažnosti 3.3 sdělujeme, že mohou prostřednictvím naši společnosti nakupovat barevné borokřemičité tyčinky, drť či pudr z produkce amerického výrobce firmy NORTHSTAR. Na základě dohody mezi naší společností a firmou NORTHSTAR jsme se stali jedním z prodejců výše uvedené sklo-suroviny pro oblast centrální Evropy.

www.northstarglass.com


Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská, Železný Brod

www.supss.cz


 

Ing. Jindřich Pařík

Sběratel československého skla

www.webareal.cz/ceskoslovenskesklo

 


Kudyznudy.cz - tipy na výlet


Web vytvořila společnost DYNWEB  |  Běží na systému TrilobitBěží na CMS Trilobit